2024-06-22

Vaidotų parapijos vaikų dienos centras, praeitą savaitę vyko traukiniu į Kauną aplankė zoologijos sodą. Kupini įspūdžių pirmos kelionės traukiniu, autobusu ar pirmą kartą išvydus liūtą! Kaip smagu! 🤩

2023-12-21

Vaidotų parapijos vaikų dienos centras keliavo į meninių šviesų instaliacijos parką, kur pateko į stebuklingą pasaką „Alisa stebuklų šalyje”, ir patirė gražių ir šiltų akimirkų šią klenionę mums dovanojo #LUMINA PARK# ačiū jums! 💗

2023-10-27

Džiugi, Vaidotų parapijos dienos centro, iniciatyva, patvarkyti apleistus kapus!

2023-08-09

Dienos centras norėtų su Jumis pasidalinti įspūdžiais ir nuoširdžiomis rekomendacijomis. Vaikai dienos centre vasarą ne tik dūksta kieme, bendrauja ir žaidžia, tačiau kartais ir pakeliauja. Praeitą trečiadienį rugpjūčio 9 dieną, vaikai viešuoju transportu vyko į Vilniuje įsikūrusį Traukinių muziejų. Apsilankymo vieta tikrai įspūdinga. Vaikai turėjo galimybę sudalyvauti edukacijoje apie saugų eismą geležinkelių stotyje ar pervažose. Tai pat pasivaikščiojome ir geležinkelių bėgių parke, apžiūrėjome įvairaus laikotarpio vagonus. Tai nuostabi vieta supažindinti vaikus ne tik su saugumu, tačiau ir su dalele istorijos. Siunčiame linkėjimus ir rekomenduojame visoms šeimoms čia apsilankyti . Ir nuoširdžiausias ačiū mūsų mažųjų lydintiems savanoriams Luizai ir Edvinui 

2023-07-17

Pirmadienį Vaidotų vaikų dienos centro vaikus aplankė Vilniaus sveikatos visuomenės biuro darbuotojai ir pravedė vaikams edukaciją ” Vilnius sveikiau”.🍎🍐 Šioje edukacijoje dalyvaujame ne pirmus metus ir vaikai jų labai laukia. Jų metu vaikai įvairių metodų, žaidimų pagalba lavino sveikos gyvensenos įgūdžius.🏐🏸🏈 Labai džiaugiamės ir dėkojame, kad jų skirtas laikas praturtina mūsų vasaras.🌞

2023-05-11

     Norėtume pasidžiaugti praeitą savaitę dienos centrą aplankiusiais svečiais Vilniaus rajono policijos komisariato atstovėmis. Vaikai buvo supažindinami su saugaus eismo žiniomis artėjant vasaros sezonui. Tai pat praktiškai galėjo pasitikrinti žinias naudojant dviratį, elektrinį paspirtuką, šalmą. Vyko diskusija, kurios metu vaikams buvo atsakyti visi jiems aktualūs klausimai.

Esame nuoširdžiai dėkingi policijos atstovams už rūpestį ir žinias mūsų vaikams.

2023-03-29

Šiomis dienomis Vaidotų parapijos vaikų dienos centro jaunimas ir vaikai ėjo kryžiaus kelią, apmąstydami, kad Jėzus ištiesė savo rankas ant kryžiaus iš meilės mums! Viešpatie padėk mums kreipti žvilgsnius į Tave, kad mūsų gyvenimai būtų verti Tavo meilės! 🙏

2023-III-06

Vaidotų parapijos vaikų dienos centro jaunieji lankytojai ugdo savo gebėjimus išreikšdami save užsiėmimuose

😊

Šią savaitę Vaikų dienos centras lankėsi neseniai atidarytame meninių šviesų instaliacijų parke. Labai džiaugiamės, jog vaikai turėjo galimybę susipažinti su modernaus meno išraiška. Bevaikštant parke muzikos ir šviesų pagalba vaikų dienos centro lankytojai keliavo į vis skirtingą kūrėjų istoriją.

Už šią galimybę ir atviras duris vaikams dėkojame Lumina Park Vilnius kolektyvui❤💡  (2022-XI)

Vaidotų parapijos vaikų dienos centras, važiavo susipažinti su duonos gaminimo eiga🌾 edukacija buvo naudinga, smagi ir labai skani 🙂
Ačiū "Bajoraitės duonai" Elvyrai už šiltą priėmimą (2022-XI)

Smagi rudens popietė prie laužo (2022-X)

Jaunieji dienos centro lankytojai visai neseniai keliavo švęsti Trakų miesto 700-ojo gimtadienio Ir maži ir dideli liko sužavėti pramogomis, veiklomis🤩 Ačiū Trakai už įsimintina vakarą vaikams! 🎀

Muilo pasaulio magija

Dienos centro vaikai atostogauja, 2022.

2022, balandis

Vaidotų vaikų dienos centre šios Velykų atostogos buvo pilnos veiksmo, nuotykių ir naudingų bei vertingų pažinčių. Svečiuose atostogų metu turėjome Vilniaus rajono policijos pareigūnes su paskaita ir vaizdo medžiaga aktualiomis jaunimui temomis, bei trumpa diskusija. Tiek mažųjų vaikų, tiek jaunimo grupelė atostogas leido neformalioje aplinkoje, lankėsi kino teatre ir žiūrėjo filmus, užkandžiavo ir džiaugėsi tarpusavio bendryste. Lietingą šeštadienį jaunimas sudalyvavo „Iki ėjimo“ žygyje. Visi kartu ėjo, kopė, dalinosi maistu ir daug juokėsi, o tai ir yra bendrystė????    


Vaidotų parapijos vaikų dienos centrui metų pabaiga buvo įspūdinga pilna naujovių ir džiaugsmo. Persikraustėme į parapijos namus, vyko nelengvos bet džiuginančios kraustynės:) išgyvenome advento laikotarpį,  ruošiamės Kalėdų džiaugsmui, prie kurio prisidėjo Vilniaus Užupio šeimynos, kurios įgyvendino kiekvieno dienos centro vaiko norą. Visu vardu tariame Ačiū! Dėkojame parapijiečiams, kurie nešė maisto produktus, ir buvo išdalinti 25 maisto paketai šeimoms, pilni įvairiausių produktų. Mažuosius vaikus lankė Šv. Mykalojus. Vyko Kalėdinė vakaronė su dienos centro šeimomis ir savanoriais. Ir kitų džiuginančių darbų???? 

Dėkojame Dievui, kad mus globoja ir laimink Dieve kiekvieną kuris prisideda!

Savanoriai yra neatsiejama parapijos vaikų dienos centro dalis. Savanoriai vaikų dienos centre padeda organizuoti renginius, stovyklas, veda kūrybinius užsiėmimus, padeda jaunuoliams atlikti namų darbus, lydi žygiuose ar kelionėse. Savanorių dėka galima skirti daugiau individualaus dėmesio kiekvienam jaunuoliui ir atliepti jų poreikius. 

Taip pat savanoriai padeda tvarkyti vaikų dienos centro patalpas, transportuoti daiktus ir net gaminti maistą.

Džiaugiamės galimybe padėkoti savanoriams investuodami į jų asmenybės augimą, poilsį.

Dalinamės akimirkomis iš savanorių komandos formavimo veiklų.


Renginys finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis


Parapijos vaikų dienos centro jaunimas džiaugiasi galimybe mėgautis geru oru ir smagia kompanija. Jaukus bendrystės laikas kuriantis pagarba ir pasitikėjimu grįstus santykius. 

Dviračių žygio metu buvo įveikta daugiau nei 16 km. Visai neblogas startas po ilgo sėdėjimo namuose. Tikime, kad gerėjant orams pavyks atrasti naujus kelius ir vietas.

Šiais laikais laisvė, tai didelė vertybė, kuri leidžia tobulėti ir siekti svajonių be jokių suvaržymų. 

Vaidotų parapijos vaikų dienos centro jaunimas smagiai praleido laiką dalyvaudami nuotoliniame protmūšyje ir taip paminėjoLietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Protmūšio metu prisiminėme Lietuvos istoriją, kultūrą, geografiją, muziką ir lietuviškus filmus, kurie sulaukė didelių diskusijų ir susidomėjimą. Gera žinoti, kad Lietuvoje gyvena daug gerų, gabių ir savo šalį mylinčių žmonių. 

Labai ačiū mūsų dienos centro savanorei už tokį smagų ir turiningą laiką praleidimą 🙂


Parapijos vaikų dienos centras po truputį bando sugrįžti į įprastą darbo su vaikais ir jaunimu tempą. Šiuo metu veikla vykdoma mišriu būdu t.y. gyvai bendravimas vyksta mažose grupėse, individualiai ir nuotoliniu būdu.

Šiandien dalinamės maža grupine veikla, kuri moko sodinti, rūpintis ir puoselėti.

Tikime, kad su meile ir rūpesčiu sodinti augalai ne tik pagyvens vaikų dienos centro patalpas savo grožiu, bet ir duos daug skanių, sultingų vaisių, kuriais galėsime pasidalinti ir su kitais bendruomenės nariais.


Nuotolinio savanorių susitikimo metu buvo aptariami 2020 metai ir ateities perspektyvos. Viena didžiausių dovanų yra turėti tokią vadovų-savanorių komandą, kuri tiki parapijos vaikų dienos centro idėja ir mato prasmę savo darbuose.

Ačiū visiems savanoriams, kurie 2020 metais prisidėjo prie VDC įvairiais būdais: vežiodami maistą, ruošdami maisto paketus, gamindami maistą, padėdami ruošti namų darbus, organizuodami kūrybines ir nuotolines veiklas, dalindamiesi savo patirtimi ir žiniomis 🙂


Parapijos vaikų dienos centro jaunimas šiais metais turėjo truputį kitokią savaitgalio stovyklą nei įprastai. Tačiau ši stovykla buvo ne ką mažiau linksma.

Kiekviena diena buvo pilna iššūkių, patirčių, laimėjimų, nusivylimo, džiaugsmo ašarų ir nuoširdžių žmonių. Stovyklą vainikavo vakarinės pamaldos parapijos bažnyčioje ir žvakių gamybos užsiėmimas.

Geras ir prasmingas laikas puikaus jaunimo apsuptyje. Dėkojame puikiai vadovų komandai, kuri prisidėjo prie stovyklos įgyvendinimo. Ačiū AgneiAurimuiViktorijai ir Lukui.

Savaitgalio stovykla finansuojama Valstybės biudžeto lėšomis. 

Rudeniui įpusėjus parapijos vaikų dienos centre vyko seminaras tėvams, kurio metu lektorė Vilma Juškienė, tinklaraščio Jie Vaikai – psichologija, emocinis intelektas, ugdymas autorė, dalinosi savo žiniomis apie pozityvų vaikų auklėjimą. 

Lektorė kalbėjo apie vaikų ir tėvų laimę būti kartu ir atskirai, savęs atradimo ir išsaugojimo džiaugsmą. Priminė, kaip svarbu yra skirti vaikui asmeninio, tik jam skirto laiko. Pasak lektorės, tos 10 min per dieną gali išspręsti daugybę problemų su kuriomis susiduria tėvai. Taip pat priminė kaip svarbu juoktis, žaisti, kvailioti, verkti, išsiskirti ir vėl susitikti.

Štai ir pabaigtas Kūrybinių jungčių projektas Ryšio kūrimas“. Projektą vainikavo sukurtų filmų peržiūra Nacionalinėje dailės galerijoje ir popietė vaikštant po parodą, iš arti pamatant garsiuosius M. K. Čiurlionio meno kūrinius, taip pat apžiūrint NDG patalpas, geriau įsisavinant teorines ir praktines žinias.

Parapijos vaikų dienos centro jaunuoliai savaitgalį turėjo galimybę sudalyvauti  Danske Bank Vilnius marathon 2020  bėgime ir įveikti „Vilnius sveikiau“ distanciją! Startuota ir finišas pasiektas su šypsena veide ir gera nuotaika. Beje, medaliai jau papuošė centro patalpas.

Prisimenant vasarą…Paskutinį vasaros mėnesį parapijos vaikų dienos centre vaikai drauge su Kūrybinės jungtys praktiku, režisieriumi Andriumi Blaževičiumi išbandė visą eilę kūrybinių kino užduočių. Pasiskirstę į komandas, vaikai pasinėrė į savo filmų kūrybos procesą: kūrė savo filmų dramaturgiją, siužetus, piešė filmų kadruotes. 

Dalinamės akimirkomis iš kūrybinės sesijos parapijos vaikų dienos centre. O norintys pamati filmus kviečiami užsukti į dienos centro patalpas 🙂


Dalinamės akimirkomis iš stovyklos vadovų susitikimo ruošiant programą stovyklai.

Siekiant, kad stovykloje netrūktų veiklų ir gerų emocijų, stovyklos vadovai visą šeštadienį plušo dėliodami stovyklos programą. Šių metų stovyklos mintis buvo „Jūs esate pašaukti laisvei“ (Gal 5, 13). Tikime, kad per 7 iššūkių dienas tiek vadovai, tiek vaikai išmoko mažiau pataikauti, bet mėgino vieni kitiems su meile tarnauti.

Taip pat, kuriant veiklas buvo ypač atsižvelgta į vaikų bendrųjų kompetencijų ugdymą. Žinome, kad stovyklos metu vaikai turėjo galimybę tobulinti bendravimo įgūdžius, kritinį mąstymą bei kūrybiškumą.

Ketvirtadienio popietę vadovų komanda vėl susitiks Birštone. Susitikimo metu analizuos buvusios vasaros stovyklos privalomus, sunkumus ir tobulintinus dalykus. Ko pasėkoje, kitų metų vaikų dienos centro vasaros stovykla bus dar linksmesnė ir įsimintinesnė 🙂

 

 Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vaidotuose, Vilniaus rajone  kur susitiko su miestelio bendruomene ir atidarė jau ketvirtąjį vaikų dienos centrą,

 įsteigtą bendradarbiaujant kampanijai „Už saugią Lietuvą”

Vaidotų parapijos bendruomenė, kampanija „Už saugią Lietuvą” ir verslo atstovai suvienijo jėgas, kad suteiktų Vaidotų parapijos dienos centro vaikams tinkamą erdvę augti ir ugdytis. Įkurtuvių šventė naujose dienos centro patalpose įvyko 2017 m. lapkričio 6 d. Vaidotuose, Vilniaus r.

Vilniaus arkivyskupija >>>