DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ IR RŪPESTĮ!

Parapijos namai

Aukas galima pervesti į specialiai tam skirtą sąskaitą

SEB banke LT267044090101268065  copy (ctrl+c)

Mūsų parapijos namai jau veikia:

Muzikinė kavinukė. senjorų susitikimai, bendravimas su įdomiais žmonėmis,

veikia „Dienos centras“, VAJE (Vaidotų atvira jaunimo erdve),

mamyčių susitikimai ir susitikimai sporto mėgėjams, filmų, literatūros, žaidimų ir kiti

Pirmasis mamyčių susitikimas jau įvyko ????

Atostogos.

Kiekviena vasara neįsivaizduojama be juoko, šurmulio, džiaugsmo ir šypsenų. Ši vasara Vaidotų dienos centro mažiesiems ir jaunimui yra ypatinga. Liepos 11-15 dienomis išvykome į stovyklą. Visos stovyklos metu gilinomės į tris dieviškąsias dorybes: tikejimas, viltis, meilė. Tikėjimą mokėmės pažinti dalyvaudami Šventose mišiose, keliaudami šviesos kelią, atlikdami išpažinti, giedodami, trokšdami priartėti prie Jėzaus. Viltis mumyse gyveno kiekvieną stovyklos dieną. Mes susipažinome su naujomis veiklomis, susidūrėme su naujais iššūkiais, vyresnieji net su jėgos ir ištvermės išbandymais visą stovyklos laiką, nes numynę net apie 50 km su dviračiais. Meilė stovyklos metu auginome tarsi augalą. Vyresnieji globojo mažesniuosius, mokėsi pažinti ir perduoti visas sukauptas patirtis ir įsimintiniausias akimirkas iš ankstesnių stovyklų. Tai pat dalyviai turėjo galimybę globoti, rūpintis ir pastebėti vienas kitą. Tad norėtumėme ir su Jumis pasidalinti šilčiausiomis stovyklos akimirkomis.

Ačiū Jums

Pagarbiai,