Aktualijos

glosMarijos         KPL logotipasRadijas ______________________________________________________________________________________________________________

Mūsų parapijos atstovai Vokietijoje

erfurt

Bažnyčių ir bokštų miestas Erfurtas

Liepos 9-13 dienomis Auricho katalikiškos bendruomenės kvietimu Vaidotų parapijos atstovų grupė lankėsi Vokietijoje. Pusdienį praleidę įspūdingame bažnyčių, bokštų ir tiltų mieste –Erfurte, keliavome į šiaurę, vieną gražiausių Žemutinės Saksonijos miestų –Aurichą.

IMG 0009-1

Pirmas sustojimas Erfurte

Mus labai šiltai priėmė šio miesto katalikų bendruomenė. Kiekviena diena buvo kupina veiklos, susitikimų, įspūdžių ir tiesiog draugiško bendravimo. Šeimininkai noriai dalijosi patirtimi, kaip jie organizuoja ir vykdo labdaringą veiklą, supažindino su parapijos veikla.

IMG 0355-60

Ekskursija Osnabriuko katedroje

Per keletą dienų mes aplankėme Aurich, Emden, Wittmund, Wiesmoor, Osnabrück miestelius, dalyvavome šv. Mišiose, kur kartu su vokiečiais meldėmės ir giedojome.

IMG 0434-70

Apžvalgos bokštas Bad Iburg botanikos sode

Ypatingą įspūdį paliko Bad Iburgo botanikos sodas bei keletas valandų, praleistų prie Šiaurės jūros. Be galo dėkingi esame Auricho katalikų bendruomenės nariams, jų vadovams kunigui Johannesui, kunigui Karlui už svetingumą, globą ir nuoširdų bendravimą. Taip pat norėtume padėkoti mūsų parapijos klebonui Jurgiui už kelionės organizavimą, rūpestį, gerą ūpą išvykos metu, saugų vairavimą ir puikius vertėjo gabumus. Ačiū.

Nutraukos: Svetlana Gres.

2018.07.26

_________________________________________________________________________________________________________________