ZDJĘCIA ARCHIWALNE

Parafianie, nasi pradziadkowie, dziadkowie przypomnijmy jacy byli!

1.Zdjecie udostępnione dzięki p. T. Bartoszewicz

I Komunia św. 1974 r. (ks.Chomski)

2.Może ktoś wie kim są ci ludzie, na tym zdjęciu?

W którym roku zrobione zdjęcie? (prosimy o kontakt)

W swoim czasie w naszej parafii najdłuższą duszpasterską posługę sprawowal ks.proboszcz L. Chomski,

dlatego zdjęcia nadsyłane od Was są właśnie z tego okresu.(1949-1982 r.r.)

3.Ks. Leopold Chomski   4. I Komunia św. 1967 r  5. (rok?)

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

Pogrzeb Ks. L. Chomskiego

Zmarł 23 grudnia 1982 r. Przeżył 97 lat i dwa miesiące. W chwili śmierci był jednym z najstarszych księży na Wileńszczyźnie. Został pochowany przy kościele w Wojdatach dn. 27 grudnia 1982 r.

.

Pożegnać ks. L.Chomskiego przybyli również księża Wileńszczyzny (27 XII 1982 r).

1938 r. Monika Okuniewicz (z d. Zinewicz)

Piotr Ziniewicz

Kontakt: zakrystia księdza proboszcza lub na ks. pr. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.