Ofiara

pawel  2

Wspomagajmy parafię finansowo, przekazując 2% od podatku dochodowego!

Kochani,
Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,
  wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.
Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność
 okazaną naszej parafii z serca dziękujemy.

Prosimy o wypełnienie formularza ręcznie, który posiada ks. proboszcz /Prašome užpildyti prašymą, kurį galima gauti pas kleboną (užpildyti ir grąžinti klebonui  FR0512.pdf   ), albo osobiście wypełniamy drogą elektronową formularz FR0512 v.3 wchodząc na stronę i przesyłamy dla Inspekcji Podatkowej (VMI)/arba asmeniškai pateikti per VMI elektroninio deklaravimo sistemą: htts://deklaravimas.vmi.lt , reikia užpildyti specialią formą FR0512 v.3 ir pristatyti Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Niezapomnijmy formularz podpisać! Wypełniając potrzebne pola w formie wskazujemy  rozliczeniowy 2017 rok.

Program obsługujący do wypełnienia formularzy FR0512/Dokumentų pildymo programa:   „ABBYY eFormFiller 2.5 v6",

Dane naszej parafii/Mūsų rekvizitai

nazwa firmy/įmonės pavadinimas:  "VAIDOTŲ ŠV. APAŠTALO PAULIAUS ATSIVERTIMO PARAPIJA"

kod indefikacyjny firmy/įmonės kodas: 191306399

AB SEB bankas Nr. konta:     LT097044060004088292

AdresStatybininkų g. 3, Vaidotų k., Pagirių sen., Vilniaus r. sav., LT-14007

Serdecznie dziękujemy za przekazaną pomoc!