Dienos Centras

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vaidotuose, Vilniaus rajone“ kur susitiko su miestelio bendruomene ir atidarė jau ketvirtąjį vaikų dienos centrą, įsteigtą bendradarbiaujant kampanijai „Už saugią Lietuvą“

Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2017/11/06/news/prezidente-atidare-dar-viena-vaiku-dienos-centra-tai-issigelbejimas-nuo-globos-namu-3418229/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

MŪSŲ PARAPIJOS DIENOS CENTRO VAIKAI

Rudeniui įpusėjus parapijos vaikų dienos centre vyko seminaras tėvams, kurio metu lektorė Vilma Juškienė, tinklaraščio Jie Vaikai - psichologija, emocinis intelektas, ugdymas autorė, dalinosi savo žiniomis apie pozityvų vaikų auklėjimą. 
Lektorė kalbėjo apie vaikų ir tėvų laimę būti kartu ir atskirai, savęs atradimo ir išsaugojimo džiaugsmą. Priminė, kaip svarbu yra skirti vaikui asmeninio, tik jam skirto laiko. Pasak lektorės, tos 10 min per dieną gali išspręsti daugybę problemų su kuriomis susiduria tėvai. Taip pat priminė kaip svarbu juoktis, žaisti, kvailioti, verkti, išsiskirti ir vėl susitikti.dc

 

Štai ir pabaigtas Kūrybinių jungčių projektas Ryšio kūrimas“. Projektą vainikavo sukurtų filmų peržiūra Nacionalinėje dailės galerijoje ir popietė vaikštant po parodą, iš arti pamatant garsiuosius M. K. Čiurlionio meno kūrinius, taip pat apžiūrint NDG patalpas, geriau įsisavinant teorines ir praktines žinias.

rk1 rk2 rk3

 rk4 rk5 rk6

 

 

Parapijos vaikų dienos centro jaunuoliai savaitgalį turėjo galimybę sudalyvauti  Danske Bank Vilnius marathon 2020  bėgime ir įveikti „Vilnius sveikiau“ distanciją! Startuota ir finišas pasiektas su šypsena veide ir gera nuotaika. Beje, medaliai jau papuošė centro patalpas.

m1 m2 m3

 

Prisimenant vasarą...Paskutinį vasaros mėnesį parapijos vaikų dienos centre vaikai drauge su Kūrybinės jungtys praktiku, režisieriumi Andriumi Blaževičiumi išbandė visą eilę kūrybinių kino užduočių. Pasiskirstę į komandas, vaikai pasinėrė į savo filmų kūrybos procesą: kūrė savo filmų dramaturgiją, siužetus, piešė filmų kadruotes. 

Dalinamės akimirkomis iš kūrybinės sesijos parapijos vaikų dienos centre. O norintys pamati filmus kviečiami užsukti į dienos centro patalpas :)
9 8 7  
6 5 4 
3 2  1

 

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dalinamės akimirkomis iš stovyklos vadovų susitikimo ruošiant programą stovyklai.

Siekiant, kad stovykloje netrūktų veiklų ir gerų emocijų, stovyklos vadovai visą šeštadienį plušo dėliodami stovyklos programą. Šių metų stovyklos mintis buvo „Jūs esate pašaukti laisvei“ (Gal 5, 13). Tikime, kad per 7 iššūkių dienas tiek vadovai, tiek vaikai išmoko mažiau pataikauti, bet mėgino vieni kitiems su meile tarnauti.

Taip pat, kuriant veiklas buvo ypač atsižvelgta į vaikų bendrųjų kompetencijų ugdymą. Žinome, kad stovyklos metu vaikai turėjo galimybę tobulinti bendravimo įgūdžius, kritinį mąstymą bei kūrybiškumą.

Ketvirtadienio popietę vadovų komanda vėl susitiks Birštone. Susitikimo metu analizuos buvusios vasaros stovyklos privalomus, sunkumus ir tobulintinus dalykus. Ko pasėkoje, kitų metų vaikų dienos centro vasaros stovykla bus dar linksmesnė ir įsimintinesnė :)

 

obraz1

 

 

 

   Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vaidotuose, Vilniaus rajone  kur susitiko su miestelio bendruomene ir atidarė jau ketvirtąjį vaikų dienos centrą,

 įsteigtą bendradarbiaujant kampanwizyta prezydent Litwy centrum w wojdatach-8540ijai „Už saugią Lietuvą"

 

 

 

 

 

 d centr

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaidotų parapijos bendruomenė, kampanija „Už saugią Lietuvą" ir verslo atstovai suvienijo jėgas, kad suteiktų Vaidotų parapijos dienos centro vaikams tinkamą erdvę augti ir ugdytis. Įkurtuvių šventė naujose dienos centro patalpose įvyko 2017 m. lapkričio 6 d. Vaidotuose, Vilniaus r.

dsc 9617 1

Vilniaus arkivyskupija >>>

 

  

Vaidotų parapijos bendruomenė, kampanija „Už saugią Lietuvą“ ir verslo atstovai suvienijo jėgas, kad suteiktų Vaidotų parapijos dienos centro vaikams tinkamą erdvę augti ir ugdytis. Įkurtuvių šventė naujose dienos centro patalpose vyks 2017 m. lapkričio 6 d. Vaidotuose, Vilniaus r.

Vilniaus arkivyskupija http://www.vilnensis.lt/vaikai-vaidotuose-dziaugsis-naujomis-dienos-centro-patalpomis/

Vaikai Vaidotuose džiaugsis naujomis dienos centr

Vilniaus arkivyskupija http://www.vilnensis.lt/vaikai-vaidotuose-dziaugsis-naujomis-dienos-centro-patalpomis/

Vaikai Vaidotuose džiaugsis naujomis dienos centro

Vilniaus arkivyskupija http://www.vilnensis.lt/vaikai-vaidotuose-dziaugsis-naujomis-dienos-centro-patalpomis/