Dienos Centras

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vaidotuose, Vilniaus rajone“ kur susitiko su miestelio bendruomene ir atidarė jau ketvirtąjį vaikų dienos centrą, įsteigtą bendradarbiaujant kampanijai „Už saugią Lietuvą“

Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2017/11/06/news/prezidente-atidare-dar-viena-vaiku-dienos-centra-tai-issigelbejimas-nuo-globos-namu-3418229/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

MŪSŲ PARAPIJOS DIENOS CENTRO VAIKAI

Štai ir pabaigtas Kūrybinių jungčių projektas Ryšio kūrimas“. Projektą vainikavo sukurtų filmų peržiūra Nacionalinėje dailės galerijoje ir popietė vaikštant po parodą, iš arti pamatant garsiuosius M. K. Čiurlionio meno kūrinius, taip pat apžiūrint NDG patalpas, geriau įsisavinant teorines ir praktines žinias.

rk1 rk2 rk3

rk4 rk5 rk6

Parapijos vaikų dienos centro jaunuoliai savaitgalį turėjo galimybę sudalyvauti  Danske Bank Vilnius marathon 2020  bėgime ir įveikti „Vilnius sveikiau“ distanciją! Startuota ir finišas pasiektas su šypsena veide ir gera nuotaika. Beje, medaliai jau papuošė centro patalpas.

m1 m2 m3

Prisimenant vasarą...Paskutinį vasaros mėnesį parapijos vaikų dienos centre vaikai drauge su Kūrybinės jungtys praktiku, režisieriumi Andriumi Blaževičiumi išbandė visą eilę kūrybinių kino užduočių. Pasiskirstę į komandas, vaikai pasinėrė į savo filmų kūrybos procesą: kūrė savo filmų dramaturgiją, siužetus, piešė filmų kadruotes.

Dalinamės akimirkomis iš kūrybinės sesijos parapijos vaikų dienos centre. O norintys pamati filmus kviečiami užsukti į dienos centro patalpas :)
3 2  1

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dalinamės akimirkomis iš stovyklos vadovų susitikimo ruošiant programą stovyklai.

Siekiant, kad stovykloje netrūktų veiklų ir gerų emocijų, stovyklos vadovai visą šeštadienį plušo dėliodami stovyklos programą. Šių metų stovyklos mintis buvo „Jūs esate pašaukti laisvei“ (Gal 5, 13). Tikime, kad per 7 iššūkių dienas tiek vadovai, tiek vaikai išmoko mažiau pataikauti, bet mėgino vieni kitiems su meile tarnauti.

Taip pat, kuriant veiklas buvo ypač atsižvelgta į vaikų bendrųjų kompetencijų ugdymą. Žinome, kad stovyklos metu vaikai turėjo galimybę tobulinti bendravimo įgūdžius, kritinį mąstymą bei kūrybiškumą.

Ketvirtadienio popietę vadovų komanda vėl susitiks Birštone. Susitikimo metu analizuos buvusios vasaros stovyklos privalomus, sunkumus ir tobulintinus dalykus. Ko pasėkoje, kitų metų vaikų dienos centro vasaros stovykla bus dar linksmesnė ir įsimintinesnė :)

obraz1

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vaidotuose, Vilniaus rajone  kur susitiko su miestelio bendruomene ir atidarė jau ketvirtąjį vaikų dienos centrą,

įsteigtą bendradarbiaujant kampanwizyta prezydent Litwy centrum w wojdatach-8540ijai „Už saugią Lietuvą"

d centr

Vaidotų parapijos bendruomenė, kampanija „Už saugią Lietuvą" ir verslo atstovai suvienijo jėgas, kad suteiktų Vaidotų parapijos dienos centro vaikams tinkamą erdvę augti ir ugdytis. Įkurtuvių šventė naujose dienos centro patalpose įvyko 2017 m. lapkričio 6 d. Vaidotuose, Vilniaus r.

dsc 9617 1

Vilniaus arkivyskupija >>>

Vaidotų parapijos bendruomenė, kampanija „Už saugią Lietuvą“ ir verslo atstovai suvienijo jėgas, kad suteiktų Vaidotų parapijos dienos centro vaikams tinkamą erdvę augti ir ugdytis. Įkurtuvių šventė naujose dienos centro patalpose vyks 2017 m. lapkričio 6 d. Vaidotuose, Vilniaus r.

Vilniaus arkivyskupija http://www.vilnensis.lt/vaikai-vaidotuose-dziaugsis-naujomis-dienos-centro-patalpomis/

Vaikai Vaidotuose džiaugsis naujomis dienos centr

Vaikai Vaidotuose džiaugsis naujomis dienos centro